Hakkımızda

Hakkımızda

Ürettiğimiz ve satışını yaptığımız gıda takviyeleri ile öncelikli hedefimiz sizlerin memnuniyetidir.Ürünlerimizin tüm bileşenleri tam zamanında, doğru mevsimde ve doğru yerde özenle toplanıp tüm standartlara riayet edilerek üretilmiş olup doğru ve kaliteli ürünler sizlere ulaştırılmaktadır. Tüm ürünlerimiz yasal mevzuatlara ve gıda kodeksine uygun üretilmektedir.

Kibarlı, kaliteli hammadde kullanımı, sağlıklı üretim koşulları ve tüm üretim kurallarına uymayı taahhüt eder. Gıda takviyeleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hak ettiği değeri bulmasında Kibarlı olarak üzerimize düşenlerin bilincindeyiz.

ÜRETİM TESİSİMİZ

Üretim tesisimiz, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’nın takviye edici gıda üretimi için gerekli kıldığı tüm üretim şartlarına ve ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarına sahiptir. Üretim tesisimiz tam otomatik kapsül dolum makineleri ve tam otomatik kapsül şişeleme dolum hattı ile yıllık 12 milyon adetlik üretim kapasitesine sahiptir. Ayrıca kalite kontrol ve ar-ge laboratuvarı ile , üretilen ürünlerin kalite kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır.

KALİTE

Hedefimiz, insan sağlığı ve gıda güvenliğini ön planda tutarak , sorumluluk bilinciyle, kanun, yönetmelik, gıda kodeksine ve standartlara uygun, kaliteli, hijyenik, sağlıklı ürünler üretmektir.