Sıkça Sorulan Sorular

Kibarlı Bitkisel Ürünleri hakkında sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Kibarlı Firması, Kibarlı AR-GE Farmakognozi uzman ekibinin hazırlamış olduğu bitkisel ürünlerin üretici firmasıdır. Kibarlı bünyesinde 30’a yakın bitkisel ürün bulunmaktadır.


Kibarlı bünyesindeki tüm ürünler doğal bitki özlerinden elde edilir. Kibarlı olarak ürünlerimizde sadece en yüksek kalitedeki doğal hammaddeleri kullanmaktayız ve Kibarlı'nın uzman kadrosu hammaddelerin etkinliğini, saflığını ve güvenilirliğini sağlamak adına, her seri üretimden önce bu hammaddeleri kontrol ederler.


Kibarlı olarak ürünlerimizdeki doğallığı korumak adına hiçbir ürünümüzde yapay koku, tat ve renk maddesi kullanmayız. Muhteviyatında herhangi bir sentetik madde kesinlikle bulunmaz. Doğallığından dolayı ürünlerimizin kullanımı son derece güvenlidir.


Ürün bileşenleri tablosunda ne yazıyorsa, içeriğinde de o bitki ekstreleri yer alır. Bu nedenle aynı Kibarlı ürününün farklı serilerinde koku ve renk değişiklikleri olabilir. Size sunduğumuz ürünlerimizde kullanılan içerikleri en uygun çevre ve iklim koşullarına sahip bölgelerden temin ederiz.


Kibarlı ürünlerinin insanımız üzerinde oluşturduğu güven sayesinde, Avrupa ülkelerine oranla kullanımı düşük olan bitkisel gıda takviyelerinin, tüketim oranı da artmıştır. İnsanların Kibarlı ürünlerine olan ilgisi, bizleri daha iyisini yapmaya ve araştırmalarımızı genişletmeye teşvik ettirmiştir. Çalışmalarımızın ve araştırmalarımızın artması akabinde birçok farklı üründe insanların kullanımına sunulmuştur.


Kibarlı için esas teşkil eden ürünün saflığı, etkinliği ve güvenilirliğidir. Bu nedenle en yeni teknolojileri kullanarak ve mümkün olan en yüksek kalite standartlarında üretim yapar. Yaptığımız sıkı kalite kontrol testleri ile de ürünlerimizde son kullanma tarihinde dahi %100 etiket güvencesi vermekteyiz.


Önemli : Kibarlı ürünlerine olan yoğun ilgiyi fırsat bilen kötü niyetli kişi ve kuruluşlar kampanya adı altında ucuza ürünlerimizin sahtelerini satmaktadırlar. Kötü niyetli kişi ve kuruşlara fırsat vermemek ve mağduriyet yaşamamak için lütfen dikkatli olun. Almış olduğunuz ürünlerin hologram sorgulamasını mutlaka sitemizde yapınız. Kampanya adı altında ucuza satılan sahte ürünleri kesinlikle kullanmayınız. Kibarlı bünyesindeki ürünleri aşağıdaki ürün tablomuzdan inceleyebilirsiniz.


Ziyaret ettiğiniz www.kibarli.net adlı site, Kibarlı Pazarlama’nın resmi web sitesidir. İnternet sitemizden satın aldığınız ürünler Kibarlı güvencesiyle sizlere sunulmaktadır.


Kapıda Teslimlerde Faturanın Üzerindeki Kaşeye ve Ticaret Siciline Bakınız. Faturanın Üzerindeki Resimlere - Logolara kanmayın. Kibarlı’nın ismini kullanarak hangi ürünleri sattığı belli olmayan birçok internet sitesi olduğu için, lütfen alış veriş yaptığınız internet sitelerinin orjinalliğini kontrol ediniz.


Sahte ve taklit ürünlerden sakınınız.

Firmamızın bünyesinde üretilen ve sizlere sunulan bitkisel ürünlerin içerisinde onlarca şifalı bitki bulunmaktadır. Kibarlı ürünlerinin muhteviyatında herhangi bir sentetik madde bulunmaz. Ürün bileşenleri tablosunda ne yazıyorsa içeriğinde de aynı bitki ekstreleri yer alır.


Kibarlı ürünleri ilaç değil, doğal bitkisel gıda takviyesidir,. Kibarlı gıda takviye ürünleri, doğallığı ve insanımız üzerinde oluşturduğu güven sayesinde Türkiye'nin en çok tercih edilen bitkisel takviyeleri arasındadır. 

Sitemiz aracılığıyla yapmış olduğuz alışverişler sizlere, ücretsiz kargo, kapıda ödeme kolaylığı ve paket gizliliği içerisinde sunulmaktadır.

Kibarl Ürünleri tamamen bitkiseldir içeriğinde herhangi bir sentetik yada kimyasal oluşum yoktur. 

Kibarlı Ürünlerinin kullanımı hakkında bilgi almak için 0212 579 35 45 nolu hattımızı aramanız veya iletişim formu üzerinden bizlere mesaj atmanız yeterli olacaktır. Uzmanlarımız sizlere Kibarlı Ürünleri hakkında detaylı bilgi ve desteği sağlayacaklardır.


Kibarlı Ürünlerini 12 yaşın altındakiler, emziren ve hamile bayanlar kullanamaz. 

Kibarlı Ürünleri 'i kapağını sıkıca kapatın ve çocukların ulaşamayacağı kuru-serin bir yerde saklayın.

Kibarlı Ürünlerinin içerisindeki Silika jel, ürünlerin bozulmasını önlemek için şişe içindeki olası nemi gidermek amacıyla kullanılmış olup, ürün bitinceye kadar şişe içinde kalması önerilir. Dışında kullanılan plastik gıdaya uyumlu malzeme olduğu için kullanımı güvenlidir. 

Kibarlı Ürünlerinin şişesi tamamiyle gıdaya uyumludur . İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayıp son derece güvenlidir. 

Orjinal Kibarlı Ürünleri ' i sahtelerinden ayırt etmeniz için alacağınız ürünlerin üzerinde hologram olmasına dikkat ediniz.Almış olduğunuz Kibarlı Ürünlerinin Hologram sorgulamasını mutlaka sitemizde gerçekleştiriniz.

Kibarlı Ürünlerinin siparişini vermek için 0212 579 35 45 nolu hatttımızı aramanız veya sipariş formu üzerinden siparişinizi oluşturmanız yeterli olcaktır.

Kibarlı Ürünlerinin gönderimi Türkiye'nin tüm şehirlerine, kasaba ve köylere kadar sağlıyoruz.

Evet siparişini vermiş olduğunuz Kibarlı Ürünleri 'i sizlere en yakın UPS KARGO ve PTT KARGO şubelerine gönderimini sağlıyoruz.Kargonuz teslimat şubesine ulaştığında telefonla sizlere ulaşıp kargonuzun şubeye ulaştığını sizlere bildiriyoruz.

Siparişini vermiş olduğunuz Kibarlı Ürünlerinin ödemesini Kapıda Nakit veya Tüm Kredi Kartlarına tek çekim olarak yapabiliyorusunuz...

Siparişini vermiş olduğunuz Kibarlı Ürünlerinin kapıda taksitlendirme imkanı Malesef yoktur.. Mail Order Yani Kart Bilgilerinizi +90 212 579 35 45 Nolu hattımıza bildirerek tüm kartlara vade farksız 2 Veya 6 taksit İmkanı İle siparişinizi taksitlendirme yapabiliyorsunuz.

Kibarlı Ürünlerinin herhangi bir kargo bedeli yoktur. Kargo bedeli alıcıya yansıtılmaz.

Ürünlerimizin içeriği tamamen bitkisel olması nedeni ile rastlanılmış bir yan etkisi yoktur. KIBARLI yıllardır Türkiye’de ve Avrupa’da yüzbinlerce kişiye ulaşmıştır ve yan etki konusunda bir şikâyet almamıştır. 

Ürünler siz kullanıcılarımıza sunulmadan önce bitkisel ürün olması nedeni ile Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. 

Üretilen ürünlerin hepsinin bitkisel olması nedeni ile kullanım süresi kişinin yaşına, şikâyetine, sigara kullanımına göre değişiklik arz etmektedir. Genel olarak kullanım 3 ile 6 ay arasında değişmektedir. Detaylı bilgi için lütfen +90 212 579 3545 nolu hattımızdan bilgi alınız.

Kibarlı ürünleri ilaç yerine geçmez. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Doktor tavsiyesi ile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.


NOT: İlgili yasa ve yönetmelik gereği ürünlerimiz hakkında endikasyon ve hastalık adı belirtmemekteyiz. Kibarlı ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için, iletişim formu üzerinden veya danışma hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Kibarlı Pazarlama Ltd © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım Geliştirici: İşimiz E-Ticaret