Kibarlı Reishi Mantarı

Kibarlı Reishi Mantarı

Marka: Kibarlı
Ürün Kodu: K-00002
Stok Durumu: 2-3 Gün
180,00₺
-+

Kibarlı Reishi Mantarı Ürün Bilgileri

Ürün: Kibarlı Reishi Mantarı (90 Kapsül)

Kırmızı reishi mantarı ekstreli doğal gıda takviyesi. 

Kibarlı uzmanları tarafından formülize edilmiş ve patenti alınmış bitkisel üründür. Mevcut resmi prosedürler çerçevesinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının izni altında Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Kibarlı Reishi Mantarı, doğal bitkisel gıda takviyesidir, ilaç değildir. 

Muhteviyatında herhangi bir sentetik madde bulunmaz ürün bileşenleri tablosunda ne yazıyorsa içeriğinde de aynı bitki ekstreleri yer alır. Ürün içeriği tamamen doğaldır ve kullanımı son derece güvenlidir. Detaylı bilgi için, iletişim formu üzerinden veya 0212 579 3545 no'lu danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.


İçindekiler: 

Reishi Mantarı Ekstresi, Vitamin C, Hacim Arttırıcı(Mikrokristalin Selüloz (E470b), Bitkisel Kapsül(Hidroksi Propil Metil Selüloz(E464))


Bir Kapsülde Alınan Besin Öğesi:

Reishi Mantarı Ekstresi: 300 mg
Vitamin C : 60 mg


Önerilen Kullanım Şekli:

Gıda takviyesi olarak günde 2-3 defa 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir.


Saklama Koşulları ve Uyarılar:
Kapağını sıkıca kapatın ve çocukların ulaşamıyacağı, 30°C altında kuru serin bir yerde saklayın. Emziren ve hamilelik döneminde olan bayanların kullanmadan önce hekimlerine danışmaları önerilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın.


İşletme kayıt no: TR-38-K-000021 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak faaliyet gösteren Tem-Farma Bitkisel Ürünler İlaç Kozmetik Gıda. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından Ertek Bitkisel Ürünler İlaç Kozmetik Gıda San. ve Tic. Ltd Şti adına fason olarak üretilmiştir.Not:    TAMAMEN DOĞAL BİTKİSEL GIDA TAKVİYESİDİR. İLAÇ DEĞİLDİR ! 

               İlgili yasa ve reklam yönetmeliklerine uyularak, sitemizde endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Kibarlı Pazarlama Ltd © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım Geliştirici: İşimiz E-Ticaret