Kibarlı Panax

Kibarlı Panax

Marka: Kibarlı
Ürün Kodu: 001
Stok Durumu: 2-3 Gün
150,00₺
-+

Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri tarafından üretilen Kibarlı Panax, Kibarlı firması tarafından formülüze edilmiştir. Panax bitkisel bir gıda ürünüdür. Sitemiz aracılığıyla yapmış olduğuz alışverişler sizlere, ücretsiz kargo, kapıda ödeme kolaylığı ve paket gizliliği içerisinde sunulmaktadır.

Ziyaret ettiğiniz www.kibarli.net adlı site, Kibarlı Pazarlama’nın resmi web sitesidir. İnternet sitemizden satın aldığınız ürünler Kibarlı güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. İnternet adresimiz ve sattığımız ürünlerin barkodu, Kibarlı Pazarlama Firması’nın resmi web sitesi olan www.kibarli.net adresinden sorgulanabilir.Kapıda Teslimlerde Faturanın Üzerindeki Kaşeye ve Ticaret Siciline Bakınız. Faturanın Üzerindeki Resimlere - Logolara kanmayın. Kibarlı’nın ismini kullanarak hangi ürünleri sattığı belli olmayan birçok internet sitesi olduğu için, lütfen alış veriş yaptığınız internet sitelerinin orjinalliğini kontrol ediniz.


Kibarlı Firması ve Farmakognozi uzmanları tarafından formülleştirilmiş olan Kibarlı Panax bitkisel bir gıda takviyesidir. 90 kapsülden oluşmaktadır.


İçindekiler


1 – Çoban Çökerten Ekstresi, 2 – Avena Sativa (Yulaf) Ekstresi, 3 – Panax Ginseng Ekstresi 4 – Magnezyum Stearat E470b (Stabilizör) 5 – Bitkisel Kapsül (Hidroksi Propil Metil Selüloz)


Besin Öğeleri


Çoban Çökerten Ekstresi (1 Kapsül) :400 mg Avena Sativa (Yulaf) Ekstresi (1 Kapsül):200 mg panax Ginseng Ekstresi (1 Kapsül) : 150 mg


Kibarlı Panax nasıl kullanılmalı?


1 Kutu Kibarlı Panax’ta 90 adet panax kapsül bulunmaktadır. Kibarlı Panax’ı günde üç defa 8 saatte 1 tablet kullanmanız önerilir. Kibarlı Panax’ın 60 yaş üstü kişilerde günde iki kez 12 saatte 1 tablet kullanılması tavsiyeedilir. Kişi, herhangi bir rahatsızlığından dolayı reçete ile aldığı ilaçlar varsa, bu ilaçları kullanmaya devam eder. Gıda Takviyesi, halihazırda reçetelenen ilaçlarla birlikte kullanılır. Kibarlı Panax’ı nasıl kullanmanız gerektiğiyle ilgili detaylı bilgiyi 0 212 579 35 45 nolu danışma hattımızdan alabilirsiniz.


Kibarlı Panax kimyasal bir ilaç mıdır?


Kibarlı Panax isimli ürününün muhteviyatında herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır. Kibarlı Panax bitkisel bir karışımdır. Kibarlı Panax‘ın formülünde zararlı kimyasallar, alkol ve uyuşturucu özelliği olan maddeler yoktur.


Kibarlı Panax’ın yan etkileri nelerdir?


İçeriğindeki bitkisel karışımı ile bilinen herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.


Kibarlı Panax’ı herkes kullanabilir mi? Genel sağlık için 20 yaş üstü herkes bu ürünü kullanabilir. 12 yaş altındaki çocuklarda, hamilelerde ve emzirenlerde kullanılması önerilmez. İnisülüne bağlı diyabet hastaları ise kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.


Kibarlı Panax ne kadar süre kullanılmalı?


Önlem amaçlı kullanımlarda tavsiye edilen kullanım en az 2 kutudur. Kullanım amacına göre kullanma süresi farklılık gösterebilir. Konuyla ilgili detaylı bilgiyi 0 212 579 35 45 nolu danışma hattımızdan alabilirsiniz.


Kibarlı Panax’a ne kadar güvenebilirim?


Kibarlı Panax’ın içeriği bitkiseldir. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın onayı ile üretilmiştir. Bugüne kadar Panax’ı kullanan onbinlerce insan memnuniyetini bildirmiş ve çevresine tavsiye etmiştir. Sahte ve taklit ürünlerden sakınınız.


Saklama Koşulları


Sıkıca kapatın ve çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin bir yerde, oda sıcaklığında saklayın.


Kibarlı panax‘ın Üretim Yeri


Kibarlı Panax, Ertek Bitkisel Ürünler İlaç Kozmetik Gıda San. Tic. Ltd. Şti. tarafından Ankara’da üretilmektedir. Üretim yeri, Phytopharma İlaç ve Bitkisel Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.’dir.




Kibarlı Panax



Bitkiye verilen PANAX ismi ''her şeyi iyileştiren''--'tam iyileşme'' anlamına gelmektedir


Yapılan çalışmalarda iltihap giderici etki gösterdiği, antioksidan olduğu, sinir iletimini ve sinir hücrelerini iyileştirdiği, bağışıklık sistemini güçlendirdiği, şeker ve kolesterol metabolizmasında çok olumlu etkileri olduğu, damar tıkanıklığı ve damar sertleşmesini giderici fonksiyonu olduğu, kanser hücrelerini öldürdüğü gösterilmiştir.



Faydalarını başlıklar halinde özetlersek:



Yorgunluk ve bitkinlik halini azaltır, zindelik verir.


Kalp damar sistemi üzerinde çok olumlu etkileri vardır


Bağışıklık sistemini güçlendirir.


Karaciğer sağlığını, toksin maddeleri dışarı atarak korur, hücrelerin yenilenmesini kolaylaştırır.


Psikolojik ve fiziksel Stresi azaltıcı-adaptojen-olarak tanımlanan etkisi vardır.


Kandaki şeker, lipit ve Kolesterol seviyesini düşürür.


Anemiye (kansızlık) iyi geldiği yönünde araştırmalar mevcuttur.


Bakteriyel ve viral enfeksiyonlarda, hepatit, hatta AIDS hastalarında yarar sağlamıştır.


Mide, kalın barsak, karaciğer, prostat, malin melanom, lösemi, baş- boyun, pankreas, meme kemik ve jinekolojik organların kanserlerinde etkili olduğunu gösteren laboratuar çalışmaları yapılmıştır.


Tümör hücrelerinin bağışıklık sistemi tarafından tanınabilmesini arttırmakta hatta Kemoterapi uygulanan hastalarda olası ilaç dirençlerini ortadan kaldırabilmektedir


Hücre tahribatını azaltarak Radyasyon (ışın) tedavisi gören hastalar için faydalıdır.


Ginseng tüketimi olan toplumlarda pek çok kanser türünün görülme sıklığı belirgin olarak azalmaktadır.


Öğrenme yeteneğini ve hafızayı güçlendirir, konsantrasyonu arttırır.


Erkeklerde Cinsel arzuyu artırır ve sertleşme sorununda çözüme yönelik etkisi vardır.


Sperm azlığı, sperm yapı ve hareket kusuru olan durumlarda çok olumlu katkıları olup erkek kaynaklı kısırlık problemlerinin çözümünde yararlıdır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Kibarlı Pazarlama Ltd © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım Geliştirici: İşimiz E-Ticaret