Kibarlı Omega
10 Nov
0

Kibarlı Omega

Yazar: Kaibarlı Okunma Sayısı: 511

Kibarlı Omega 3

Kibarlı Omega 3, gıda takviyesidir, ilaç değildir. İçeriğinde Balık Yağı (EPA 140 mg DHA 230 mg) bulunur. Kibarlı Omega 3'ün muhteviyatında herhangi bir sentetik madde bulunmaz ürün bileşenleri tablosunda ne yazıryorsa içeriğinde de aynı bitki ekstreleri yer alır. Ürün içeriği tamamen doğal olup, kullanımı son derece güvenlidir. Omega 3 hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formu üzerinde bizlere yazabilir, veya danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Bir Kapsülde Alınan Besin Öğesi;

Balık Yağı : 1000 mg (EPA 140 mg DHA 230 mg)

İşletme Kayıt No : TR-38-K-000021 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Kibarlı Omega 3 Hakkında Bilgi ve Destek

Kibarlı Omega 3 hakkında bilgi almak için 7/24 açık olan danışma hattımızdan bizleri arayın, 0212 579 3545  merak ettiğiniz konuyla alakalı uzmanlarımız sizlere gereken bilgi ve desteği sağlasınlar. Yada iletişim formu üzerinden bizlere mesaj yazabilirsiniz. Yazmış olduğunuz mesaja gün içerisinde uzmanlarımız tarafında dönüş sağlanır ve arzu ettiğiniz bilgiye kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Hologram Sorgulama

Kibarlı ürünlerine olan yoğun ilgiyi fırsat bilen kötü niyetli kişi ve kuruluşlar kampanya adı altında ucuza sahte ve taklit ürünler satmaktadırlar. Kötü niyetli kişi ve kuruluşlara fırsat vermemek ve mağduriyet yaşamamak için almış olduğunuz ürünlerin hologram sorgulamasını mutlaka yapınız. Kampanya adı altında ucuza satılan ürünleri kesinlikle almayın ve kullanmayın. Sağlığınız için orjinal hologramlı Kibarlı ürünlerini tercih edin.

Kibarlı Omega 3 Ürün Bilgileri

İçindekiler : Balık Yağı (EPA 140 mg DHA 230 mg)    

Önerilen Kullanım Şekli : Gıda takviyesi olarak günde 2 defa 1 softgel kullanılması tavsiye edilir. Emziren ve hamilelik döneminde olan bayanların kullanmadan önce hekimlerine danışmaları önerilir! Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın.

Saklama Koşulları ve Uyarılar : Kapağını sıkıca kapatın ve çocukların ulaşamıyacağı, 30°C altında kuru serin bir yerde saklayın. 


Etiketler: kibarlı, omega
Yorumlar
Yorum Yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır değildir. Kibarlı ürünleri bir bitkisel gıda takviyesidir.

Hayır yoktur. Kibarlı ürünleri tamamen bitkisel karışımlar olduğu için herhangi bir yan etkisi yoktur, içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kibarlı Pazarlama Ltd © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım Geliştirici: İşimiz E-Ticaret