Hakkımızda

Kibarlı Firması, Kibarlı AR-GE Farmakognozi uzman ekibinin hazırlamış olduğu bitkisel ürünlerin üretici firmasıdır.


Kibarlı doğadan bizlere sloganı çerçevesiyle geleneksel tıbbımızın modern dünyayla bir araya gelmesini sağlamak amacıyla 2008 yılında yola çıkmıştır. Kuruluşundan bugüne kadar geçen süre zarfında her geçen gün genişleyen ürün gamıyla bugün, bitkisel gıda takviyelerinin yanısıra, doğal ürünlerin ülkemizdeki güvenilir ismi olmuştur.


Türkiye'de bitkisel gıda takviyeleri sektöründe uzun süredir faaliyet gösteren firmamız bir çok e-ticaret sitesi, call center hizmeti ve satış noktaları üzerinden halkımızla kucaklaşmaktadır. Firmamız ülkemizde "bitkisel ürün" kavramının doğru anlaşılması ve geleneksel tıbbın modern teknik ve günümüz tıbbıyla bir araya gelmesinin temsilcisi durumundadır.


Kibarlı bünyesindeki tüm ürünler doğal bitki özlerinden elde edilir. Kibarlı olarak ürünlerimizde sadece en yüksek kalitedeki doğal hammaddeleri kullanmaktayız ve Kibarlı'nın uzman kadrosu hammaddelerin etkinliğini, saflığını ve güvenilirliğini sağlamak adına, her seri üretimden önce bu hammaddeleri kontrol ederler.


Kibarlı olarak ürünlerimizdeki doğallığı korumak adına hiçbir ürünümüzde yapay koku, tat ve renk maddesi kullanmayız. Muhteviyatında herhangi bir sentetik madde kesinlikle bulunmaz. Doğallığından dolayı ürünlerimizin kullanımı son derece güvenlidir.


Ürün bileşenleri tablosunda ne yazıyorsa, içeriğinde de o bitki ekstreleri yer alır. Bu nedenle aynı Kibarlı ürününün farklı serilerinde koku ve renk değişiklikleri olabilir. Size sunduğumuz ürünlerimizde kullanılan içerikleri en uygun çevre ve iklim koşullarına sahip bölgelerden temin ederiz.


Kibarlı ürünlerinin insanımız üzerinde oluşturduğu güven sayesinde, Avrupa ülkelerine oranla kullanımı düşük olan bitkisel gıda takviyelerinin, tüketim oranı da artmıştır. İnsanların Kibarlı ürünlerine olan ilgisi, bizleri daha iyisini yapmaya ve araştırmalarımızı genişletmeye teşvik ettirmiştir. Çalışmalarımızın ve araştırmalarımızın artması akabinde birçok farklı üründe insanların kullanımına sunulmuştur.


Kibarlı için esas teşkil eden ürünün saflığı, etkinliği ve güvenilirliğidir. Bu nedenle en yeni teknolojileri kullanarak ve mümkün olan en yüksek kalite standartlarında üretim yapar. Yaptığımız sıkı kalite kontrol testleri ile de ürünlerimizde son kullanma tarihinde dahi %100 etiket güvencesi vermekteyiz.


Önemli : Kibarlı ürünlerine olan yoğun ilgiyi fırsat bilen kötü niyetli kişi ve kuruluşlar kampanya adı altında ucuza ürünlerimizin sahtelerini satmaktadırlar. Kötü niyetli kişi ve kuruşlara fırsat vermemek ve mağduriyet yaşamamak için lütfen dikkatli olun. Almış olduğunuz ürünlerin hologram sorgulamasını mutlaka sitemizde yapınız. Kampanya adı altında ucuza satılan sahte ürünleri kesinlikle kullanmayınız.Günün Ürünleri
Kibarlı Panax
Kibarlı Panax Ürün BilgileriÜrün: Kibarlı Panax  (90 Kapsül)Panax ginsengli doğa..
150,00₺
Kibarlı Reishi Mantarı
Kibarlı Reishi Mantarı Ürün BilgileriÜrün: Kibarlı Reishi Mantarı (90 Kapsül)Kırmızı ..
150,00₺
Kibarlı Omadur
Kibarlı Omadur Plus Ürün BilgileriÜrün: Kibarlı Omadur Plus (90 Kapsül)Kibarlı uzmanları tarafı..
150,00₺
Kibarlı Omaflex
Kibarlı Omaflex Ürün BilgileriÜrün: Kibarlı Omaflex (90 Kapsül)Kibarlı uzmanları tarafında..
150,00₺
Kibarlı D1
Kibarlı D1 Ürün BilgileriÜrün: Kibarlı D1 (90 Kapsül)Kibarlı uzmanları tarafından formüliz..
150,00₺
Kibarlı E1
Kibarlı E1 Ürün BilgileriÜrün: Kibarlı E1 (90 Kapsül)Kibarlı uzmanları tarafından formüliz..
150,00₺
Kibarlı G1
Kibarlı G1 Ürün BilgileriÜrün: Kibarlı G1 (90 Kapsül)Kibarlı uzmanları tarafından formülize edi..
150,00₺
Kibarlı H1
Kibarlı H1 Ürün BilgileriÜrün: Kibarlı H1 (90 Kapsül)Kibarlı uzmanları tarafından formüliz..
150,00₺
Kibarlı K1
Kibarlı K1 Ürün BilgileriÜrün: Kibarlı K1 (90 Kapsül)Kibarlı uzmanları tarafından formüliz..
150,00₺
Kibarlı S1
Kibarlı S1 Ürün BilgileriÜrün: Kibarlı S1 (90 Kapsül)Kibarlı uzmanları tarafından formüliz..
100,00₺
Kibarlı Pazarlama Ltd © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım Geliştirici: İşimiz E-Ticaret